Nasza Oferta

OKNA PCV I ALUMINIUM.
Doskonałej jakości okna, wykonane z materiałów belgijskiej firmy Deceuninck. 10 lat GWARANCJI !!!
DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE.
Przepiękne drzwi PCV, aluminium, i nie tylko ...
MATERIAŁY BUDOWLANE
Farby, lakiery, kleje, zaprawy, narzędzia, płytki, płyty k/g, śruby i wiele więcej ...
DODATKI
Nawiewniki, roletki, żaluzje, parapety wewnętrzne i zewnętrzne
NOWOŚĆ! BRAMY GARAŻOWE! W naszej ofercie znajdą państwo bramy garażowe firmy HORMANN.

Logowanie

Bramy garażowe - HORMANN

BRAMY GARAŻOWE

 

W naszej ofercie znajda państwo bramy garażowe firmy HORMANN.

 

   Wszystkie elementy bram i napędów produkowane są przez firmę HORMAMM, która dzięki testom wytrzymałościowym przeprowadzanym w rzeczywistych warunkach gwarantuje wysoką jakość swoich produktów. Jakość marki potwierdzona jest certyfikatem. Produkcja odbywa się zgodnie z systemem jakościowym ISO i spełnia wymagania europejskiej normy.

   Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu technicznemu i wysokiej jakości gwarancja na wszystkie bramy segmentowe wynosi 10 lat i 5 lat na napędy.

BRAMY UCHYLNE – komfort obsługi, bezpieczeństwo - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

 • całkowite bezpieczeństwo
 • podwójne zabezpieczenie
 • komfortowe zamkniecie
 • ochrona przed włamaniem
 • indywidualny komfort

 

   Bramy stalowe z przetłoczeniami poziomymi lub pionowymi, panelami jak również nawierzchniowe fryzy, przetłoczenia w jodełkę, kasetony w pięciu wzorach, wypełnienia z litego drewna (świerk skandynawski i kanadyjski) – do wyboru dwanaście wzorów: frezowanych w pionie lub poziomie, w jodełki lub romby. Bramy garażowe i aluminiowe drzwi wejściowe w kompozycji z elementami ze stali nierdzewnej oraz ramy do własnej aranżacji (bez wypełnienia).

BRAMY STALOWE – płyta bramy i ramy ocynkowana, powierzchnia pokryta obustronnie farba poliestrową lub kolorową farbą proszkową na bazie poliestru.

BRAMY STALOWE Z POWIERZCHNIA IMITUJĄCA DREWNO – okleina foliowa z tworzywa sztucznego z zewnętrznej strony bramy , odporna na działanie promienia UV.

BRAMY Z WYPEŁNIENIEM DREWWNIANYM - płyta bramy wypełniona drewnem – świerk skandynawski ( jasne drewno o wyraźnej przewadze drewna późnego ze sporadycznie pojawiającymi się rdzeniami i pojedynczymi pęcherzami żywicznymi)lub kanadyjski ( drewno iglaste w jednolitych odcieniach).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRAMY SEGMENTOWE – elegancja, pełna harmonia – wygoda i komfort.

 • indywidualny komfort obsługi
 • pełna harmonia
 • bardzo skuteczne zabezpieczenie
 • oszczędność miejsca
 • szerokie światło przejazdu
 • szczelność
 • różnorodność wariantów montażu
 • długotrwała ochrona przed działaniem warunków pogodowych

   W ofercie znajdują się trzy rodzaje grubości płyty oraz panele lub kasetony w trzech rodzajach przetłoczeń (wąskie, średnie, duże), kasetony z ozdobnymi zewnętrznymi okuciami oraz bramy stalowe z elementami ze stali nierdzewnej lub szkła jak również bramy z wypełnieniem z litego drewna z przetłoczeniami panelowymi , kasetonowymi , ze świerka skandynawskiego czy kanadyjskiego.

STALOWE BRAMY SEGMENTOWE:
- nieocieplane bramy LTE – do garaży niewymagających ociepleń
- ocieplane bramy EPU – grubość płyty 42/20 mm do garaży bezpośrednio graniczących z domem lub przejściem do części mieszkalnej
- ocieplane bramy LPU – grubość płyty 42 mm zapewniają najlepszą izolacyjność, pozwala obniżyć koszty zużycia energii

   Panele wykonane z wysokiej jakości materiałów ocynkowanych ogniowo i zagruntowanych farbą na bazie poliestru. Powierzchnie zabezpieczono przed korozją, skroplona woda deszczowa nie pozostawia smug na powierzchni.

   Do wyboru trzy wzory powierzchni oraz różnorodność kolorystyki jak również sześć rodzajów oklein drewnopodobnych.

    Do każdej bramy możliwy dobór drzwi bocznych lub przejściowych w bramie w tej samej kolorystyce i w tym samym wzorze co bramy garażowe.